پيدايش پامچال

گروه صنعتی پامچال در سال 1380 به همت آقای محمود هراتيان در منطقه صنعتی دولت آباد در زمينی به مساحت 4000 متر مربع احداث گرديد.
گروه صنعتی پامچال سازمانی تعالی خواه واستراتژی محور است كه خلق ارزش و تامين رضايت مشتريان را از طريق ارائه محصولی با كيفيت برتر را جستجو می كند وبرای دستيابی به آن از يک سو با ايجاد شرايط مطلوب كاری فرصت لازم برای كسب مهارت ها وبروز شايستگی ها را برای كاركنانش فراهم می آورد و ارتقاء كيفيت كار آنان را از طريق برگزاری كلاس های آموزشی واز سويی ديگر روابطی پايدار با تامين كنندگان را تعقيب می كند.

درباره پامچال

گروه صنعتی پامچال از سال 1369 فعاليت خود را با توليد كپسو لهای آتش نشانی توچال در شهرک صنعتی جی آغاز كرد و توانست اين پروژه به نسبت سنگين را با موفقيت هر چه تمام تر به اتمام برساند، چنان چه مفتخريم اعلام داريم.
پس از چندين سال توليد محصول با كيفيت در سالهای 1387 و 1391 به عنوان واحد نمونه کیفیت در سطح استان انتخاب شديم و جزء اولين دارندگان گواهينامه ISO9001:2008 در كشور باشيم. (كه برند توچال برای همه شناخته شده است.)
شعف بهترين بودن و همچنين رضايت هر چه بيشتر مشتريان و خواست آنها كار ما را به همين جا ختم نكرد و دغدغه ذهنی ما بود ،پس با تكيه بر توان فنی و علمی و تجربه چندين ساله خود موفق به ساخت كارخانه توليد جعبه های آتش نشانی در سال 1380 در زمينی به مساحت 4000 متر مربع در شهرک صنعتی دولت آباد به مديريت آقای محمود هراتيان، برای خدمت هر چه بيشتر به هموطنان عزيز گرديديم و باز هم جزء اولين و تنها دارندگان گواهينامه ISO 9001:2008 در زمينه توليد جعبه های آتش نشانی شديم، كه برند پامچال هم تبديل به برند موفقی گرديد.
تمركز اصلی فعاليت های گروه صنعتی پامچال بر نياز و انتظارات مشتريان می باشد و برنامه ريزِی بر اساس ايجاد ارتباط بلند مدت با مشتريان طراحی می شود. استفاده از كارگران مجرب و كارشناسان و مهندسين با تجربه ، سياست خريد مواد اوليه با كيفيت، انعطاف پذيری در توليد، برنامه های تحقيقاتی مداوم و بازرسی های دقيق كيفيت محصول در تمامی مراحل توليد تعهدات ما را براي دستيابی به رضايت مشتريان تشكيل می دهد.
اين شرکت طبق تعهدی که (در تولید محصولی که به عنوان وسایل ایمنی استفاده می شود) برای خود قائل شده، همیشه به دنبال ارتقاء سطح کیفیت و تکمیل آن بوده است.

خط مشی پامچال

گروه صنعتی پامچال به عنوان یکی از تولیدکنندگان وسائل اطفاء حریق ، در راستای پیادهسازی استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 با استعانت از خداوند متعال رئوس خط مشی کیفیت خود را به شرح ذیل اعلام می نماید.
 • افزایش بهره وری تولید وكاهش ضايعات آن با استفاده از بهبود مستمر
 • افزايش سهم بازار در داخل استان
 • بستر سازي براي حضور در بازار كشور
 • ارائه خدمات مناسب در راستاي استانداردها
 • ارتقا دانش ومشاركت پرسنل سازمان در راستاي برآورده سازي نيازهاي ساخت محصول با كيفيت
از آنجا که نگهداری و بهبود این سیستم ، نیازمند مشارکت جدی تمامی کارکنان می باشد ، مدیریت ، ضمن اعلام تعهد به بهبود مستمر ، از درک اهداف و اصول فوق توسط کلیه کارکنان ، اطمینان حاصل نموده و اجراء و حفظ خط مشی کیفیت را تحت مراقبت داشته و به طور منظم آن را بازنگری می نماید.
 

مزيت های پامچال

استفاده از تكنولوژی رنگ پودری الكتروستاتيک ، علاوه بر بهبود كيفيت رنگ، سرعت كار را بالاتر برده و همچنين با توجه به ماندگاری بهتر در شرايط محيطی با رطوبت بالا، مشتريان خاصی را نيز جلب نموده است.
با توجه به اينكه بقای سازمان های اقتصادی وابسته به رضايت مشتريان آنهاست، گروه صنعتی پامچال سعی بر آن داشته كه نيازهای فعلی و آتی آنها را شناسايی و برآورده ساخته و تلاش نمايد كه تا حد ممكن فراتر از انتظار مشتری خود و درک نيازهای آنها طبق دوره های برنامه ريزی شده ای فرم های نظرسنجی تدوين شده ای را برای آنها فرستاده و نتايج حاصله را مورد تحليل قرار می دهد. كه در همين راستا موفق به اخذ چندين تشكر و قدردانی از چندين شركت معتبر شده است.
 • استفاده از دستگاههای اتوماتيک برای توليد .
 • زير سازی رنگ 4 مرحله ايی فسفاته و چربيگير
 • استفاده از توپی برنجی كه اين كار باعث 1- آب بندی 2- افزايش عمر استفاده 3- احتمال در رفتن بر اثر چرخش را از بين می برد.
 • طراحي زانو يک تكه مخصوص هوزريل آتش نشانی
 • طراحي قرقره آتش نشانی هوزريلی مخصوص
 • طراحی زانو و محور یک تکه آلومینیومی
 

پیج گروه صنعتی پامچال را در اینستاگرام دنبال کنید...